מי אנחנו?

MINENE משמעותו הילד שלי בספרדית.
אנחנו עוסקות בעיצוב, ייצור, שיווק בארץ ובעולם והפצה של מוצרי טקסטיל חדשניים, פונקציונאליים, נוחים אך עדיין יפים ומעוצבים ובמחירים סבירים שיעשו לנו את החיים קלים יותר כאימהות.

איך נולד הרעיון להקמת העסק?

העסק הינו שותפות של 3 אימהות, פתחנו את העסק במהלך תקופת ההיריון, כשחיפשנו מוצרים עבורנו, וגילינו כי כל מוצר שהיה ייחודי ומעוצב היה גם מאוד יקר, על כן החלטנו להקים עסק שייתן פתרון כולל לאימהות צעירות.
הבנו מאוד מהר כי האסטרטגיה לחדור לשוק, הינה ליצור מגוון מוצרים שפונה לכלל השוק, תוך שמירה על רמת איכות, נראות, פונקציונאליות, אך העובדה שאחת משלושתנו מתגוררת בסין אפשרה לנו להגיע ישירות למפעלים, ולחדור לשוק במחירים טובים תוך שמירה על שאר ערכי המותג.
 

מה מייחד את העסק שלנו מול מתחריו בענף?

ראשית, אנחנו 3 שותפות ושלושתנו אימהות(יש לנו יחד 11 ילדים), כך שהמוצרים שאנו מפתחים באים מצורך אמיתי ויומיומי. שנית, אנו מפתחים מוצרים בעלי ערך מוסף מול המוצרים הקיימים בשוק, לחלקם אף יש פטנט רשום. אנחנו מפתחות כל הזמן מוצרים ייחודיים, פונקציונאליים, נוחים, מעוצבים ובמחירים סבירים שיעשו את החיים של ההורים נוחים וקלים יותר. אנחנו משקיעות את כל כולנו בכל פיתוח, ורואים את התוצאות במוצרים הייחודים ובלקוחות המרוצים.