תפריט נגישות

מוצרי תינוקות מומלצים מגיל לידה עד שנה

אנחנו כאן כדיי לעזור

מוצרי תינוקות מומלצים מגיל לידה עד שנה
אמא טרייה? את בוודאי יודעת שיש מוצרי תינוקות שקשה מאוד להסתדר בלעדיהם, ומנגד מוצרי תינוקות שלא ברור למה הם נוצרו. ישנם גם מוצרים נוספים שיכולים להקל על החיים ולהפוך אותם לפשוטים יותר, דבר שערכו לא מבוטל כאשר יש תינוק קטנטן הדורש את שלו בבית.

כדי להקל עלייך ריכזנו לך רשימה של מוצרי תינוקות מומלצים מגיל לידה עד לגיל שנה.

מוצרי תינוקות לגילאי 0- 3 חודשים


בגילאים הללו התינוקות עדיין קטנטנים, ובמרבית הזמן הם ישנים או אוכלים. המוצרים המומלצים לגילאים אלה הם מוצרי תינוקות שיאפשרו לתינוק להתפתח בזמני הערות הלא ארוכים, ומוצרי תינוקות שיקלו עלייך את הטיפול בתינוק.

תיק עגלה - מוצר שהפך את החיים לנוחים יותר. בתיק עגלה אפשר לסדר בנוחות את כל הדברים הדרושים ליציאה מהבית עם התינוק.

סינר הנקה - מאפשר הנקה נוחה ופרטית לך ולתינוק.

כרית הנקה - מאפשר להניק את התינוק בנוחות וללא כאבי גב.

מגבת עם קשירה - מגבת כזאת הנקשרת סביב לצוואר משאירה את הידיים חופשיות, ותאפשר לך להוציא את התינוק בקלות ובנוחות.

כרית אמבטיה - מאפשרת להניח את התינוק באמבטיה ולא לשאת את כל משקלו, וכך את יכולה לטפל בתינוק ולשחק איתו בזמן הרחצה.

שמיכת עיטוף - שמיכה רחבה העוטפת את התינוק ומאפשרת לו להרגיש אסוף כמו ברחם. השמיכה עוזרת לתינוק לישון בשקט, וכמובן גם לך.

אוניברסיטה - ניתן להניח בה את התינוק כאשר הוא ער על הבטן או על הגב ולתת לו לשחק בצעצועים התלויים ולהתבונן באיורים שעליה.

מוצרי תינוקות לגילאי 3-6 חודשים

בגיל זה התינוקות מתחילים להיות ערניים יותר ולחקור בעניין את סביבתם. מומלץ בגילאים אלה כאשר מזג האוויר נוח לצאת עם התינוקות לטיול עם מוצרי תינוקות מתאימים, ולתת להם מוצרי תינוקות וצעצועי התפתחות שונים.

שמיכת תוויות - האטרקציה האהובה ביותר על תינוקות ברגע שהם מתחילים לשחק עם צעצועים. התווית היא החלק המעניין ביותר, ושמיכת תוויות היא אטרקציה גדולה ונעימה.

צילון לעגלה/ מגן גשם - מוצרי תינוקות לעגלה שבהתאם למזג האוויר יאפשרו לכם לטייל עם התינוקות מחוץ לבית, להתרענן ולנשום אוויר.

משטח פעילות - על משטח פעילות אפשר להניח את התינוק על הבטן, לתת לו צעצועים ולאפשר לו לפתח את המוטוריקה הגסה שלו. על המשטח התינוק יכול להתגלגל ללא חשש שראשו ייחבט בחוזקה.

מוצרי תינוקות לגילאי 6- 9 חודשים
סינר לתינוק - בגילאים אלה התינוקות מתחילים לאכול, ואפשר לתת להם לקראת גיל שנה גם להחזיק צבעים ולנסות לצייר. בשל כך כדאי להצטייד בסינרים שישמרו על הבגדים שלהם נקיים ויפים.

נשכן - בגיל זה תינוקות רבים מוציאים שיניים וכדאי שיהיה להם נשכנים שיקלו על תהליך בקיעת השיניים.

צעצועים מעודדי זחילה - בגיל זה תינוקות רבים מתחילים לזחול, וכדאי לתת להם צעצועי התפתחות מתגלגלים או נוסעים ובכך מעודדים זחילה.

מוצרי תינוקות לגילאי 9 חודשים עד שנה
ספרי תינוקות - שמיעת סיפורים עוזרת להתפתחות השפה של התינוקות ולרכישת הדיבור. בשל כך חשוב להקריא לתינוקות ספרים. מומלץ לבחור בספרי קרטון או ספרים רכים שניתן לתת גם לתינוק להתנסות בדפדוף בהם.

צעצועים מעודדי הליכה - לקראת גיל שנה תינוקות רבים מתחילים להיעמד ולנסות ללכת. אפשר לעודד אותם על ידי מתן צעצועים שניתן לדחוף כמו בימבה, עגלת בובה, הליכון דחיפה וצעצועים דומים.

קוביות - ניתן לתת לילד קוביות ולבנות איתו מגדלים. התינוקות אוהבים מאוד לפרק מגדלים, ויכולים להתחיל לקראת גיל שנה לנסות להניח את הקוביות זו על גבי זו.

Back up