משלוחים

אנחנו כאן כדיי לעזור

כל מה שצריך לדעת על משלוחים.

.שליח עד דלת הבית זמן הגעה | עד 3 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה). עם מוצרי רקמה, עד 5 ימי עסקים

בקנייה מעל 199 ש״ח | חינם

בקנייה עד 199 ש״ח | 20 ש״ח

 * ביישובים מרוחקים זמני האספקה יכולים להשתנות. טבלת ישובים מרוחקים

 

 E-POST משלוח לנקודת איסוף

 זמן הגעה | 5-7 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה)

אספקת מוצרי רקמה 7-9 ימי עסקים

עלות | 10 ש״ח

משלוח באמצעות E-POST יגיע על פי בחירה לאחת ממאות נקודות האיסוף ברחבי הארץ. בעת הגעת ההזמנה לנקודת האיסוף תישלח הודעת סמס, ואת ההזמנה יש לאסוף עד 5 ימי עסקים מרגע קבלת הודעה זו. במידה ונקודת האיסוף הינה לוקר, יש לאסוף את ההזמנה תוך 72 שעות (המשלוח ללוקר מוגבל להזמנות בגודל 30*30*30 ס״מ). במידה וההזמנה לא נאספה בטווח הזמן שהוגדר, היא תוחזר למשרדי החברה. משלוח נוסף יהיה כרוך בתשלום. שינויים בנקודות איסוף נתונים להחלטת חברת השליחויות, והיא תעדכן ישירות בנושא במידה ומתעורר הצורך.

 

שליחות לבית חולים

משלוחים לבתי חולים מתאפשרים בימים א׳-ד׳ בעלות של 39 ש״ח. הזמנות שיתקבלו עד השעה 12:00 יסופקו ביום למחרת, והזמנות שיתקבלו לאחר השעה 13:00 יסופקו תוך 48 שעות. בהזמנות שיתקבלו בימי ה׳, המשלוח יסופק בימי א׳-ב׳- בשבוע העוקב.

בעת ביצוע ההזמנה יש להזין באופן מדויק את פרטי היולדת, לרבות טלפון תקין וזמין וטלפון נוסף למקרה הצורך, כולל מחלקה ומספר חדר. באחריות המזמין/ה למלא פרטים מדויקים, ולוודא מול היולדת את זמני שהותה במחלקת יולדות טרם ביצוע ההזמנה. במידה ויהיו חסרים פרטים, ייתכן עיכוב באספקת ההזמנה. 

 

איסוף עצמי

 ניתן להגיע לאסוף ללא תשלום את ההזמנה מחנות המפעל - המסיק 4, עמק חפר. איסוף עצמי יתבצע החל מ-2 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה, בהזמנות עם רקמה 3-5 ימי עסקים, במידה שנעשתה בזמני הפעילות של האתר (ימי חול בשעות 8:00-16:00). הזמנות באיסוף עצמי יחכו במטה החברה במשך 14 ימי עסקים. הזמנה שלא תיאסף בטווח זה תבוטל, והחזר כספי בגין ההזמנה יוחזר לאמצעי התשלום ממנו בוצעה, בקיזוז 5% או 100 ש״ח (הסכום הנמוך מביניהם).

 

* בתקופות סייל ייתכנו שינויים בזמני אספקת ההזמנות.

המוצר נוסף בהצלחה לסל הקניות

Back up