מוצרי האמבטיה שיהפכו את האמבטיה של התינוק לפעילות מהנה

אנחנו כאן כדיי לעזור

מוצרי האמבטיה שיהפכו את האמבטיה של התינוק לפעילות מהנה
חברה שלכם ילדה תינוק? או אולי אחותכם או אחת מהעובדות שאתם יותר מחבבים במשרד? אם התשובה חיובית מן היאה יהיה לפנק את האם הטרייה במתנה כיפית. היום אפשר למצוא מגוון חנויות ורשתות שמשווקות מתנות ליולדת ואם כבר רוכשים מתנה אנו ממליצים להיות פרקטיים. כל משפחה שמתברכת בתינוק חדש צריכה לערוך מסע קניות מפואר ובמסגרת המסע צריכים ההורים לקנות הרבה מוצרים לאמבטיה. כדי לתת לכם מספר רעיונות למתנות פרקטיות וכיפיות הכנו רשימה קטנה.

6 מתנות מרעננות שיהפכו את התינוק לחובב אמבטיותמארז אמבטיה לתינוק
לא כל התינוקות אוהבים לעשות אמבטיה אך אין מה לעשות: האמבטיה היא חלק בלתי נפרד מהטיפול בתינוק ואי אפשר לוותר עליה. אז למען התינוקות שאוהבים אמבטיות ולמען התינוקות שאינם אוהבים אמבטיות ריכזנו שש אפשרויות למתנות שאולי יגרמו לתינוקות שמחמיצים פנים לקראת האמבטיה להיות קצת יותר חיוביים כלפיה:

1. פיפון – כולנו זוכרים את הפחד הנורא מחפיפת הראש במהלכה נכנסו לנו מים וסבון לאוזניים ולעיניים. בעזרת ההמצאה המהפכנית העונה לשם "פיפון", אביזר שמולבש על הראש ומגן על הפנים בזמן החפיפה, יוכל התינוק להסיר דאגה מליבו והאמבטיה תעבור בשקט יחסי.

2. צבעים לאמבטיה - הציור באמבטיה כבר אינו חלום! תוכלו לקנות לתינוק חבילה שמכילה 6 צבעים לא רעילים שנמחקים בקלות ומיועדים לאמבטיה. הצבעים עשויים ממים וסבון טבעי והם יאפשרו לתינוק לצייר על אריחי האמבטיה (איך לא חשבו על זה קודם?).

3. שטיח מונע החלקה – שטיחון חביב ונעים שנדבק לרצפה ומונע החלקה. השטיחון בצורת לוויתן כחול וחייכן והוא ישמור על הבטיחות במהלך הכניסה לאמבטיה והיציאה ממנה.

4. מארז לאמבטיה – המארז, מבית המותג מיננה, מגיע בסל קטן שמכיל מגבת רחצה מכותנה נעימה שניתן לקשור סביב ההורה וחיתול טטרה עם רקמה. המארז זמין בצבעים ורוד, כחול ולבן.

5. מתקן ברווזים מזמר – המתקן עובד על סוללות והוא שואב את המים מהאמבטיה לתוך המזרקה. המתקן מגיע עם 4 ברווזים שמשפריצים מים ובזמן שהם משפריצים הוא מנגן. למתקן יש 9 צלילים וזרמי מים.

6. מגבת קפוצ'ון – מגבת קפוצ'ון מקסימה עם אוזני ארנב של המותג מיננה. המגבת מגיעה בגודל של 70X70 ס"מ ונסגרת באמצעות סקוטש.

אנו מקווים שנתנו לכם מספיק רעיונות למתנות שמתאימות לחוויית המקלחת של הבייבי שלכם. כמובן שניתן למצוא עוד שפע מתנות יפות ופרקטיות שינעימו את זמן האמבטיה ויגרמו לזמן זה לעבור בקלות ובהנאה.

Back up